Promocja

Czy wiesz, że pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach pozwala na znaczące zwiększenie liczby odwiedzin serwisu internetowego.

To, że strona internetowa wyświetla się w przeglądarce i ładnie wygląda nie oznacza jeszcze, że została poprawnie napisana.

Gratis

 
 

Rafał Siemiński

Mam 40 lat, mieszkam w Trzciance w woj. wielkopolskim. Choruję na nieuleczalną chorobę genetyczną, MUKOWISCYDOZĘ. Dodatkowo diagnozowana cukrzyca wymaga intensywnej insulinoterapii. W styczniu 2016 roku przeszedłem w Szczecinie Zdunowo przeszczep płuc. To wszystko sprawia, że leczenie jest kosztowne i samemu coraz trudniej sprostać wydatkom. I Ty możesz pomóc. Przekaż 1% podatku

 
Apteki Sokal

Apteki Sokal

Strona sieci Aptek państwa Sokal z Piły. W ofercie przyjazne ceny w programie świat zdrowia. Kosmetyki Vichy, Lierac, Avene, La Roche oraz dostawa leków do domu.

Forum Gospodarcze

Forum Gospodarcze

Strona Forum Gospodarczego powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego - Związek Pracodawców Prywatnych. Podstawowym celem jest ochrona praw i reprezentowanie interesów zrzeszonych pracodawców wobec związków zawodowych pracowników oraz organów władzy publicznej.

ALveo Onyx

ALveo Onyx

Strona Alveo-Onyx to witryna Krzysztofa Pachołka z Trzcianki, przedstawiciela Akuny, firmy zajmującej się dystrybucją suplementu ziołowego Alveo.

Wafle do lodów

Wafle do lodów

Strona firmowa producenta wafli do lodów z Trzcianki.

SERWIS mukowiscydoza

SERWIS mukowiscydoza

Strona stworzona dla rodziców i opiekunów dzieci chorych na mukowiscydozę, zawiera informacje o sposobie rozpoznawania choroby, rehabilitacji, najnowszych osiągnięciach naukowych, postępach w leczeniu. Zawiera także dane o stowarzyszeniach i literaturze fachowej.

Pierwsza < Poprzednia [4 / 4] Następna > Ostatnia