Promocja

Czy wiesz, że pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach pozwala na znaczące zwiększenie liczby odwiedzin serwisu internetowego.

To, że strona internetowa wyświetla się w przeglądarce i ładnie wygląda nie oznacza jeszcze, że została poprawnie napisana.

Gratis

Tworzenie stron internetowych

Od projektu
do realizacji...

Strony www. Projektowanie i tworzenie stron internetowych to moja pasja. Pracuję w oparciu o najnowsze standardy CSS, PHP, HTML zgodnie z W3C. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do zagadnień graficznych, współpraca przebiega zawsze doskonale. Z efektami moich prac mogą się państwo zapoznać z zamieszczonych produkcji. Zapraszam do obejrzenia i oceny prac.

 
Strona główna · Strony internetowe · Focus Multimedia Studio

Focus Multimedia Studio

Focus Multimedia Studio

Strona Focus Multimedia Studio - Piotra z Białegostoku prezentuje zdjęcia oraz ofertę fotografii ślubnych. Fotografia już sama w sobie daje dużo radości, a fotografia ślubna jest czymś wyjątkowym. Fotograf ślubny zawsze stara się oddać klimat tej wyjątkowej chwili. Artystyczne ujęcia pary młodej i uroczystości weselne nabierają tu wyjątkowego znaczenia, będą przez lata wspominane.

Zdjęcia wykonuje w każdym zakątku Polski, czy to Poznań, Warszawa, Toruń czy Trzcianka, to nie ma znaczenia. Do swojej pracy i zdjęć podchodzę z pasją.

  • Zakres prac
  • PROJEKT GRAFICZNY
  • XHTML
  • CSS