Matomo

Strony internetowe od małych statycznych wizytówek po większe witryny z panelem zarządzania treścią (CMS). Strony lekkie, zaprogramowane indywidualnie pod każde zlecenie. Estetyczne wizualnie jak i z dbałością o poprawny kod. Bez sklepów internetowych.

Gabinet USG

Gabinet USG wykonuje szeroki zakres badań USG niemowląt, dzieci i dorosłych. Wykonuje badania USG jamy brzusznej, klatki piersiowej, piersi, tarczycy, jąder, przezciemiączkowe, bioderek, tkanek miękkich, a także USG doppler – badanie tętnic szyjnych i kręgowych, tętnic i żył kończyn górnych i dolnych oraz tętnic nerkowych. Zaprasza mieszkańców Czarnkowa i Trzcianki na badanie.

Fizjoterapia Stargard

Gabinet świadczy fachową opiekę terapeutyczną pod okiem doświadczonego personelu z wykorzystaniem najnowszych technologicznie urządzeń do fizykoterapii. W naszym gabinecie znajdą pomoc również Ci, którzy amatorsko lub zawodowo uprawiają sport i którym, po kontuzji, zależy na szybkim powrocie do treningów.

Kancelaria Brokerów Ubezpieczeniowych

Kancelaria Brokerów Ubezpieczeniowych Markowicz Broker sp. z o.o. 20 lat praktyki na rynku ubezpieczeniowym. Szukamy nowatorskich i niestandardowych rozwiązań w ubezpieczeniach grupowych. Kierujemy zapytania ofertowe do wszystkich towarzystw liczących się na rynku.

Legato. Szkoła muzyczna

Szkoła muzyczna w której można nauczyć się grać na fortepianie, gitarze, skrzypcach czy pobierać lekcje śpiewu i teorii muzyki. Nigdy nie jest za wcześnie, ani za późno, aby rozpocząć grę na instrumencie. Umiejętnie łączymy wiedzę i pasję.